Crysstal

..."Tri sviečky, ktoré osvetlia tmu každému: Pravda, príroda, vedomosti..." Írska triáda Vitajte v mojom svete, kde sa prelína fantázia s časom, trošku pohanskom, trošku mystickom, kde sa čierno-biela inšpirácia v mojej duši premieňa na farebnú skutočnosť. Od nepamäti človek vnímal svet skrze vnímavosť a pocity. Všetko, čo si nevedel rozumne vysvetliť považoval za...
..."Tri sviečky, ktoré osvetlia tmu každému:

Pravda,
príroda,
vedomosti..."
Írska triáda

Vitajte v mojom svete,
kde sa prelína fantázia s časom, trošku pohanskom, trošku mystickom, kde sa čierno-biela inšpirácia v mojej duši premieňa na farebnú skutočnosť.
Od nepamäti človek vnímal svet skrze vnímavosť a pocity. Všetko, čo si nevedel rozumne vysvetliť považoval za božské a nadprirodzené a tiež sa prejavoval ako umelec. Každá kvetina, strom, rieka, či skala bola múzou a jednotou ľudskej duše. Až v dnešných časoch, kedy sa vytráca citlivé vnímanie v závale moderných technológii a hluk veľkomiest prehlušuje naše porozumenie, objavujeme opäť už dávno poznané.

Môj obdiv k dokonalým výtvorom géniov minulosti nemôžem poprieť. Tak ako ich obrazy, básne, či slová sú ozvenou prítomnosti, v ktorej žijem. Vraví sa, že všetko tu už raz bolo a všetko sa raz vráti. No ak sa aj vráti, vždy ako niečo nové, lebo každý z nás je jedinečný vo všetkom, čo robí.
Mám rada také miesta, ktoré vyžarujú pokoj . Som od prírody zvedavá a zvedavá na prírodu... a tiež na človeka, ktorý tu stál predo mnou v dávnej minulosti: žil, pracoval, rozjímal a prijímal údel života ako prirodzenú cestu k poznaniu.
Všetko čo zachytí z tohto éterického sveta moja duša prenášam do tvorby. Nechávam sa viesť intuíciou a nepredvídam výsledok. Na druhej strane rešpektujem požiadavky zákazníka. Oceňujem kreativitu a jedinečnosť návrhov ku ktorým môžem prispieť aj ja. Pracujem s drevom, kožou, minerálmi, látkami, či materiálom z prírody a bylinkami.
Ešte raz teda, vitajte všetky dobré duše v mojom svete a prajem Vám cestu prežiarenú svetlom a láskou!
Lucia Klinerová
89%
Ďakujeme za Váš hlas
Slovensko
Banská Bystrica
Registrovaný/á od: 21.06.2015
 
Hodnotenie:
89%
Produktov v obchode:
80 ks
Predaných produktov
4 ks
 
Kategórie

Copyright © www.mawile.sk/

 
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac Súhlasím